05-12-22

Sinterklaas is in ons land. Hij bracht inmiddels ook ZeeBoer een bezoekje. Zie onderstaande gedicht voor een hint wat de kinderen in hun schoen zullen vinden.

Stukjes, stukjes, nog eens stukjes
en die horen aan elkaar
en leg jij het laatste stukje
is de puzzel ook weer klaar

Is het moeilijk of eenvoudig
lukt het wel of lukt het niet?
dat kun je alleen maar zeggen
als je straks het plaatje ziet

Jouw productdata beter gevonden.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.