ZeeBoer is mede-initiatiefnemer van Open Specificaties Formaat (OSF). OSF is een bestandsformaat voor specificaties. Denk aan productspecificaties, bestekken en projectbestekken. Onafhankelijk van de gebruikte classificatie.

Voorheen werd een STABU-specificatie in SUF-formaat opgeslagen. Tegenwoordig STABU gebruikt OSF voor haar catalogus en updates. Daarnaast heeft KOMO een bibliotheek gemaakt op basis van OSF en gebruikt ZeeBoer zelf uiteraard ook OSF voor haar bestekteksten.

Inspelen op digitale bouwstandaarden.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Jan Kemper

Backend developer
jan.kemper@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl