Waar begin je als fabrikant als je vaker in bestek wilt komen? Hoe wordt je voorgeschreven? ZeeBoer kan hierbij helpen, omdat wij al ruim 35 jaar leveranciers in de bouw helpen bij het verspreiden van hun productinformatie, bestekteksten en BIM-informatie.

  1. Wat zijn jouw oplossingen voor de bouw?
  2. Waar zit het verschil tussen producten en systemen?
  3. Hoe, waar, waarom, voor wie?

Neem contact met ZeeBoer op en we nemen deze vragen met je door. Vrijblijvend uiteraard.

Efficiënt beheren en delen van productdata.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Roosmarijn Ordelman

Accountmanager
roosmarijn.ordelman@zeeboer.nl