Waar begin je als fabrikant als je vaker in bestek wilt komen? Hoe wordt je voorgeschreven? ZeeBoer kan hierbij helpen, omdat wij al ruim 30 jaar leveranciers in de bouw helpen bij het verspreiden van hun productinformatie, bestekteksten en BIM-informatie.

  1. Wat zijn uw oplossingen voor de bouw?
  2. Waar zit het verschil tussen uw producten en systemen?
  3. Hoe, waar, waarom, voor wie?

Neem contact met ZeeBoer op en we nemen deze vragen met u door. Vrijblijvend uiteraard.

Alle informatie op één plek beschikbaar.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Jan Kemper

Backend developer
jan.kemper@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl