Zeeboer heeft voor zijn klant Firestone een configurator mogen ontwikkelen. Firestone Building Products is een toonaangevende fabrikant van hoogwaardige EPDM en TPO dakbedekkingssystemen voor commerciële, industriële en residentiële daken.

De configurator bevat specificaties voor de complete dakopbouw van ondergrond tot aan de dakbedekking. Specificaties zijn beschikbaar in STABU2-format en in Spe-X (neutraal format).

Bezoek hier de configurator van Firestone Building Products

Alle informatie op één plek beschikbaar.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Jan Kemper

Backend developer
jan.kemper@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.