Voor PixalPaving hebben we een bestektool gemaakt. Speciaal voor de kleinere, gespecialiseerde, bouwleveranciers zoals PixalPaving heeft ZeeBoer een instapversie van de bestekservice: Utopis Lite oftewel Besteklinks.

PixalPaving bedrukt symbolen, afbeeldingen, attentie-, aanduidings-, verbods-, waarschuwingsborden, etc. op betontegels of gebakken bestrating. Daarnaast levert het bedrijf ColorBricks en ColorTiles markeringsstenen en markeringstegels voor de openbare ruimte. De producten van PixalPaving zijn toepasbaar voor een logo, historische panden, gedenk- of jubileumtegel, markering van parkeerplaatsen en voor op het schoolplein.

Utopis Lite is een prima instapversie voor een compact assortiment. In drie stappen wordt een goede RAW-omschrijving gemaakt voor PixalPaving, ColorBricks of ColorTiles.

Alle productinformatie beheren vanuit één platform.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.