05-02-21

ZeeBoer heeft in opdracht van AquaBASE de website vernieuwd. De site werd met een WordPress plugin gekoppeld aan Utopis® Platform. Daarnaast kreeg de website een kennisbank, om de markt nog beter voor te lichten.

AquaBASE adviseert en levert een klimaatadaptieve oplossing voor het infiltreren van hemelwater. Ook de adviestool van AquaBASE werd door ZeeBoer gemaakt. De informatie in deze tool en website zijn dus nu aan elkaar gekoppeld.

Bezoek de website van AquaBASE

Opdrachtgever(s)

AquaBASE BV

Jouw productdata beter gevonden.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Jan Kemper

Backend developer
jan.kemper@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.