ZeeBoer doet al sinds jaar en dag zaken met BIT en CSN. Onze servers worden door CSN gehost en staan in het datacenter van BIT in Ede (Gld). De wijze waarop uw website of online tool met het internet is gekoppeld is, is sterk afhankelijk van het datacentrum. BIT verstaat deze kunst en werkt voor veel grote partijen in Nederland en de rest van de wereld. Het datacentrum van BIT draait volledig op windenergie en is daarmee CO2-neutraal.

   

Efficiënt beheren en delen van productdata.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Jan Kemper

Backend developer
jan.kemper@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl