Vereniging FBS is een belangenorganisatie voor het specificeren van bouwproducten. ZeeBoer behoort tot de oprichters van de vereniging en is zelf buitengewoon lid. Het delen van kennis over bestek, BIM-specificaties en transactiedata kan voor u als bouwleverancier heel interessant zijn. Helaas is het zo dat FBS in de afgelopen jaren steeds minder focus heeft op leveranciers in de GWW-branche. Hoewel ZeeBoer voor veel van onze fabrikanten een betrouwbare adviseur is, juichen wij het toe dat onze klanten ook lid worden van FBS. Dit vanwege het onafhankelijke karakter. Meer informatie over FBS is te vinden op de verenigingswebsite.

Jouw productdata beter gevonden.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Jan Kemper

Backend developer
jan.kemper@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl